Gdy słup jest za daleko – wykorzystanie podnośnika koszowego H-45

Podnośnik koszowy Kraków
  • Dodano: 24.01.2019

  • Przez: EHC Pogotowie Wysokościowe

Jak się dostać do przestrzeni, która jest daleko i wysoko? Z pomocą przychodzi nasza maszyna do zadań specjalnych – podnośnik koszowy H – 45 m, którego wysięg boczny to aż 28 metrów!

Tam, gdzie inna maszyna nie daje rady, terenowa zwyżka H – 45 m okazuje się niezastąpiona

Wbrew pozorom nasz podnośnik koszowy H – 45 m jest wybierany nie tylko ze względu na wysokość, na jaką może nas wznieść. W wyborze tej maszyny bardzo ważną rolę odgrywają także trzy inne parametry:

  1. Udźwig kosza 600 kg

Inne podnośniki mogą przeważnie wznosić do 200 – 300 kg, ale nie to w tym wszystkim jest tak naprawdę najistotniejsze. Ważne jest to, aby uświadomić sobie jedno – im większy ciężar w koszu, tym większej maszyny potrzebujemy.

W związku z tym, w przypadku zabierania ze sobą na wysokość dodatkowych ciężkich narzędzi, zwyżka H – 45 m okazuje się niezastąpiona, nawet przy niskich wysokościach.

  1. Wysięg boczny 28 m

Podobnie jak ma to miejsce z udźwigiem kosza, tak i z wysięgiem bocznym – wraz z jego wzrostem spada maksymalna wysokość, na jaką może wznieść nas podnośnik. W praktyce oznacza to tyle, że im dalej od miejsca pracy musimy stanąć, tym na mniejszą wysokość możemy się dostać.

Matematyki nie oszukasz, ale z podnośnikiem H – 45 m, gdy trzeba stanąć naprawdę daleko od miejsca realizacji, z pewnością poradzisz sobie lepiej niż z jego niższymi wersjami.

  1. Napęd terenowy 4 x 4

W grząskim terenie na trawiastym poboczu niezastąpiony staje się napęd terenowy.

Słup otoczony krzewami, dostęp ograniczony, czy pracownicy dostaną się tam z podnośnika?

Środowe popołudnie. Dzwoni telefon. To zaprzyjaźniona agencja reklamowa obsługująca stacje paliw. Potrzebują sprawdzić jeden ze swoich słupów reklamowych, na którym jest logo firmy. Znajduje się ono na 21. metrze wysokości. Pojawia się tutaj jednak pewne wyzwanie – zwyżka nie będzie w stanie stanąć bezpośrednio przy słupie.

Po przeanalizowaniu całej sytuacja stwierdzamy, że najlepszym rozwiązaniem dla tej realizacji będzie nasz podnośnik koszowy H – 45 m. Dzięki wysięgowi bocznemu równemu 28 m z pewnością nie zabraknie nam tych kilku metrów, aby dostać się do miejsca realizacji. Umawiamy się z Klientem na piątek na godzinę 09:00.

Podnośnik koszowy Kraków

Na miejscu zlecenia pojawiamy się w ustalonym terminie. Wyznaczeni przez zamawiającą firmę pracownicy bez problemu dostają się w pobliże zamontowanego logotypu. Skrupulatnie i bezpiecznie dokonują przeglądu. Całość pracy zajmuje im około 3 godzin.

Pojawiło się wyzwanie na wysokości i nie wiesz, który podnośnik koszowy będzie w stanie się go podjąć? Zadzwoń do nas pod numer +48 502 602 577 – doradzimy.

Newsletter

NASI KLIENCI

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl