Atuty zwyżki H – 45 m, które ułatwią Ci pracę

EHC Wynajem Zwyzki w Krakowie
  • Dodano: 18.05.2017

  • Przez: EHC Pogotowie Wysokościowe

Sprzęt przetestowany. Znany nie tylko w teorii, ale także w praktyce. Dużo realizacji już za nami. Sprawdzenie zwyżki w pracy pozwoliło nam wydobyć esencję atutów podnośnika koszowego H – 45 m, które szczególnie pomogły w realizacjach naszym klientom. Sprawdź je poniżej.

Wysokość aż do 45 metra!

Jeśli realizacja wymaga wysokich lotów, to taka wysokość okazuje się zbawieniem. W końcu można z nią poszybować w chmury. W Polskim budownictwie 1 piętro budynku ma około 3 m. Nasz podnośnik dosięgnie aż 15 piętra!

Warto tutaj zaznaczyć, że często podnośnik koszowy nie stoi tuż przy ścianie, a wysokość 45 m obejmuje wysięg pionowy do góry, dlatego w praktyce trzeba wziąć poprawkę na dodatkową odległość od ściany.

Udźwig kosza 600 kg

Wraz ze zwiększeniem obciążenia w koszu zmniejsza się głównie zasięg ramienia. W związku z tym im na wyższą wysokość z większym ciężarem chcesz się dostać, to potrzebujesz jeszcze większego udźwigu kosza.

Atestowany uchwyt – rzadko spotykany

Nasz podnośnik koszowy H-45 m ma atestowany punkt zaczepowy. Dzięki temu, jeśli poszukujesz sprzętu, na którym musisz podwiesić coś ciężkiego i wnieść do góry, to z naszą zwyżką zrobisz to zgodnie z zasadami BHP. Szybko, sprawnie i bezpiecznie!

Podwozie terenowe 4 x 4

Teren w którym przyjdzie nam pracować, nie zawsze jest idealny. Szczególnie podczas realizacji sieci napowietrznych, budów i usług związanych z przemysłem. Tam, gdzie zwykły podnośnik nie da rady, nasz z podwoziem 4 x 4 nie zawiedzie!

Łamane ramię podnośnika

Jest to atut, który bardzo przydaje się m.in. gdy potrzebujemy się dostać na drugą stronę budynku, a nie możemy tam stanąć zwyżką. Nasz podnośnik koszowy spokojnie sięga ponad dachem, a jego kosz swobodnie przenosi Cię na drugą stronę.

EHC Wynajem Zwyzki w Krakowie

Wyzwanie na wysokości? Zadzwoń do nas +48 502 602 577!

NASI KLIENCI


Nasza oferta:

Podnośnik koszowy Kraków, Prace wysokościowe Kraków, Usługi dźwigowe Kraków, Zwyżka Kraków

Wszelkie prawa zastrzeżone EHC promopixel.pl